Sport v Poděbradech

Golf

18-ti jamkové golfové hřiště se rozkládá v okolí soutoku řeky Labe s Cidlinou. Jedno z nejhezčích lesních a parkových hřišť. Areál je příjemně rozložený v místech s lesem, loukami a vodou, přechody nejsou dlouhé a hřiště má zajímavý rytmus.

Tenis

Ve městě je několik tenisových kurtů i krytých hal, které jsou k dispozici veřejnosti po celý rok.

Plavání

Během letní sezóny je k dispozici otevřené přírodní jezero. S celoročním provozem je k dispozici rehabilitační bazén v Zimních lázních, moderní Aquacentrum v blízkém Kolíně a plavecký bazén v Nymburce.

Hokej a bruslení

Pro hokej a bruslení je v Poděbradech od září do dubna v provozu zimní stadion s umělým ledem. S celoročním provozem je zimní stadion v blízkém Nymburce.

Jezdectví

V Poděbradech – Polabci se nachází jezdecký oddíl s jízdárnou a parkurovým areálem. Pro návštěvníky je nabízen základní výcvik jízdy na koni a vyjížďky kočárem po okolí.

Fitness

V jednotlivých lázeňských domech je k dispozici řada Fitness a posiloven.

Bowling a kulečník

Ve vzdálenosti cca 5 min. chůze od Lázeňského hotelu PARK**** se nachází v objektu bývalé sokolovny sportovní centrum s Bowlingem, Squashem, kulečníkem a stolním tenisem.

Adrenalinové sporty 

Milovníci horolezectví naleznou ráj v nedalekých Prachovských skalách nebo v Malešově nedaleko Kutné Hory.

In-line bruslení

Milovníci in-line bruslení naleznou své vyžití na cyklostezce vedoucí po obou březích Labe od Nymburka přes Poděbrady, Libici až do Kolína.

Petanque

V lázeňském parku přímo před budovou hotelu je řada zpevněných pískových ploch, které jsou ideálním terénem pro Petaque.

Střelba a paintball

Milovníci sportovní střelby naleznou své vyžití na střelnici v Poděbradech, kde můžou vyzkoušet své umění jak z krátkých tak dlouhých palných zbraní. Pro ty kteří chtějí vyzkoušet paintball je ideálním místem bývalý vojenský výcvikový prostor Milovice, nebo lesní prostor mezi Poděbrady a Nymburkem.

Turistika, cykloturistika

Vyznavači pěší turistiky a cykloturistiky naleznou celou řadu krásných tras v okolí Poděbrad podél obou břehů Labe, lužními lesy podél golfového hřiště na soutok s Cidlinou a dále do Libice k památníku Slavníkovců atd.

Rychlá rezervace

Newsletter

Newsletter
Facebook