Volný čas a Poděbrady

Volný čas lze využít k příjemné relaxaci v lázeňském parku, k procházkám či projížďkám podél řeky Labe na kole či kolečkových bruslích.

Jízdní kolo či in-line brusle lze užít po obou březích řeky Labe, kde jsou krásné rovné asfaltové trasy. Úsek od zdymadla k soutoku Labe s Cidlinou je asi 4 km dlouhý a dále pak do Libice nad Cidlinou k památníku Slavníkovců asi 2,5 km. Tato trasa je po pravém břehu řeky Labe a je součástí cyklotrasy „Labská“ dlouhé 250 km, vedoucí z Krkonoš k soutoku Labe a Vltavy u Mělníka. Po této trase je možné jet i do Nymburka a zpět po duhé straně Labe.

Projížďka vyhlídkovým vláčkem k soutoku Labe s Cidlinou – dospělí 60,-Kč, děti 40,-Kč

Plavba výletní lodí Král Jiří po Labi – dospělí 130,-Kč, senioři, studenti 110,-Kč, děti 65,-Kč. Při plavbách na Cidlinu loď přistává na soutoku Labe a Cidliny, zde je možné nastoupit nebo vystoupit. Při plavbách směrem na Nymburk loď nikde nepřistává, otáčí se v Kovanicích a pluje zpět do Poděbrad.
Loď vyplouvá pouze pokud je na palubě alespoň 10 cestujících.

Miniakademie golfu pro začátečníky – úvodní lekce seznámení s golfem trvá cca 3 hod. s trenérem vč. zapůjčení holí 1.500,-Kč/osoba

Golf pro hráče : plná hra (18 jamek) 1.200,-Kč, poloviční hra (9 jamek) 900,-Kč

Tenis 160,-Kč/hod./kurt/letní sezona, 380,-Kč/hod./zimní sezona

Jízda na koni s instruktorem 500,-Kč/hod.

Sportovní střelba (malorážka, pistole, puška) 25/50 m, 100,-Kč/hod./osoba, 2,-Kč rána

Bowling 350,-Kč/hod./dráha

Squash 350,-Kč/hod.

Koupaliště Jezero, jedná se o vodní plochu vzniklou po těžbě písku o rozloze cca 27 ha s travnatými a písečnými plážemi a pozvolným vstupem do vody. V oddělené části koupaliště je umístěna nudistická pláž. Areál koupaliště poskytuje skvělé podmínky pro sportovní vyžití, k dispozici je volejbalové a nohejbalové hřiště, hřiště pro petanque, stolní tenis a minigolf. Dále je zde možnost zapůjčení lodiček, stánky s občerstvením, sprchy, kabiny na převlékání, WC, v areálu je zavedena pitná voda k pítku. Pro děti jsou osazeny skluzavky a prolézačky. Otevírací doba: červen – září, denně 9:00 – 18:00 hod. Vstupné 40,- Kč/den

Rychlá rezervace

Newsletter

Newsletter
Facebook