Léčebné terapie klasické

1/ Masáž Magic Hot Stones – masáž lávovými kameny (60 min.) 595,- Kč

Masáž teplými lávovými kameny dokonale uvolňuje tělo i mysl, prohřívá, pro odstranění bolestí zad a krční páteře, zbavuje stresu a napětí, zlepšuje spánek, navozuje pocit tělesné i duševní pohody, zlepšuje metabolismus, výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, okysličuje tkáně, detoxikuje organismus. Terapie působí blahodárně proti edémům dolních končetin, při ztrátě vypnutí pokožky, při celulitidě. Při terapii se působí na čakry a energetické dráhy.

2/ Masáž Lomi Lomi – Havajská masáž (60 min.) 595,- Kč

Tradiční intenzivní masáž pocházející z Havajských ostrovů, založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, obnovuje pohyblivost kloubů, pomáhá detoxikaci (očistě) organismu. Terapií okusíte svět naprosté relaxace a uvolnění. Tato technika je označována za perlu mezi masážemi.

3/ Rekondiční masáž (45 min.) 490,- Kč

Jedná se o intenzivní celotělovou masáž. Terapie je určena pro posílení tělesné kondice a podpoření dobrého fyzického stavu. Masáž je zaměřena především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla. Účinně působí proti fyzické a psychické únavě, pro regeneraci pohybového aparátu, napomáhá regeneraci svalstva a tkání, rozrušuje svalové zatvrdliny i srůsty, zvyšuje prokrvení kůže a podkoží a tím zlepšuje zásobování těchto tkání živinami a kyslíkem, čímž zpomaluje vznik příznaků stárnutí, podporuje krevní oběh, zabraňuje vzniku otoků a usnadňuje srdeční činnost.

4/ Medová masáž (45 min.) 510,- Kč

Výborně detoxikuje, čistí póry a důkladně prokrvuje pokožku. Terapie se provádí pouze na zádech, med je speciální technikou vmasírován do těla a vlivem napětí a podtlaku se z těla vytahují škodlivé látky. Medová masáž tedy tzv. pumpováním odstraňuje z organismu toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře. Toxiny způsobují oslabování organismu, co má za důsledek vznik různých nemocí. Masáž svým detoxikačním účinkem zbavuje celé tělo od usazenin, které se v průběhu let nahromadily z životního prostředí, potravin a léků. Medová masáž je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem, proti stárnutí pokožky. Pomáhá při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávicími obtížemi. Doporučuje se i při bolestech kloubů nebo revmatismu. Léčivá síla včelího medu působí pokožkou přímo na organismus.

5/ Masáž detoxikační celotělová (45 min.) 490,- Kč

Jedná se o masáž teplými bylinnými oleji, které výborně odčerpávají toxiny a sami vyživují buňky. Masáž je založena na léčebné teorii vnitřních energetických drah, jimiž je tělo zásobováno životní energií. Šetrným protlačováním energetických center a protahováním se energie dostává do pohybu po celém organismu. Masáží jsou též aktivovány neurolymfatické body, které stimulují cirkulaci lymfatické tekutiny a tím aktivují orgány těla.

6/ Aromamasáž (45 min.) 490,- Kč

Relaxační celotělová masáž přírodními bylinnými oleji, navozující svalové i psychické uvolnění, pomáhá odbourávat stres, odstraňuje únavu a posiluje regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva, přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí.

7/ Reflexní masáž plosky nohy (30 min.) 380,- Kč

Na chodidlech se nachází body, které jsou nervovými reflexy propojeny s určitou částí těla nebo s určitým orgánem, každá část těla má tedy na chodidle svůj zmenšený obraz. Každý reflexní bod je zakončením reflexní (nervové) dráhy, která začíná např. v mozku, prochází danými orgány a končí na našem chodidle. Reflexní masáž pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů. Provádí se mačkáním reflexních bodů na chodidlech. Vyhledáním bolestivých míst je možné diagnostikovat zdravotní stav. Stlačováním a hlazením bodů jsou ovlivňovány svaly, klouby a vnitřní orgány.

8/ Nepřímé narovnání krční a bederní páteře přes plosku nohy (30 min.) 390,- Kč

9/ Masáž plosky nohy vč. peelingu solí z Mrtvého moře s kokosovým olejem a vitamínem E (45 min.) 495,- Kč

Sůl z Mrtvého moře odstraňuje odumřelé buňky a obnovuje strukturu pokožky; vitamín E je antioxidant, který napomáhá přirozené obnově pokožky; kokosový olej pokožku důkladně hydratuje. Dochází k odstraňování odumřelých buněk a tím ke zjemnění drsných míst pokožky. Součástí masáže je promasírování reflexních bodů na chodidlech a nepřímé narovnání krční a bederní páteře. Promasírováním plosek se zlepšuje celková látková výměna, pozitivně působí na funkci vnitřních orgánů, uvolňuje lymfatický systém, dochází k detoxikaci organismu, odstraňuje potíže s otoky nohou, celulitidě, pomáhá při bolestech hlavy. Celkově působí i na další problémy spojené s funkčností organismu, jako je např. cukrovka, poruchy krevního oběhu, roztroušená skleróza, zrakové problémy, atd.

10/ Mikromasáž obličeje (30 min.) 390,- Kč

Jedná se o jemnou uvolňující masáž, která pomáhá odstranit vrásky, váčky a kruhy pod očima, masáží se snižuje nitrooční tlak a tím dochází k posilování zraku a napomáhání lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž napomáhá vyplavit toxiny, které odvádí do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk a zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky. Příznivě působí při bolestech hlavy a při slzení očí.

11/ Masáž lymfatická - Lymfoven (30 min.) 480,- Kč

Cílem lymfatické masáže je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Zkvalitnění toku lymfy zvyšuje imunitu, podporuje detoxikaci organismu, zlepšuje funkci lymfatického a cévního systému. Masáž je též účinná pro prevenci a léčbu křečových žil a žilní nedostatečnosti, pro prevenci a odstraňování celulitidy, při nadváze, při otocích končetin, bolestech svalů, při pocitu těžkých a unavených nohou, pro regeneraci sportovců a pracujících s vysokým zatížením dolních končetin, pro relaxaci a regeneraci organizmu.

12/ Masáž lymfatická - ruční

Je detoxikační masáží, při které dochází ke zrychlení metabolismu a rychlejšímu odvádění škodlivin a toxinů z těla. Jedná se o speciální masážní techniku, která zvyšuje imunitu, pomáhá na otoky nohou, celulitidu, křečové žíly, při revmatismu, menstruačních bolestech, migrénách, detoxikuje a regeneruje organismus. zlepšuje funkci lymfatického a cévního systému. Pro maximální účinek se doporučuje absolvovat 10 terapií. Po lymfatické masáži 80% lidí cítí větší únavu díky nastartování detoxikačního procesu. U některých rozproudění lymfy a zrychlení metabolismu naopak dodá hodně energie, síly a optimizmu.

  • Krk ze předu + dolní končetiny (60 min.) 590,- Kč
  • Krk ze předu + dolní končetiny + bedra (90 min.) 890,- Kč
  • Krk ze předu + horní končetiny (45 min.) 480,- Kč
  • Krk ze předu + horní končetiny + hrudník (75 min.) 740,- Kč
  • Krk ze předu + krk ze zadu + obličej (75 min.) 740,- Kč
  • Krk ze předu + krk ze zadu + záda (60 min.) 590,- Kč
  • Krk ze předu + horní končetiny + dolní končetiny + obličej (120 min.) 1 100,- Kč
  • Celková lymfodrenáž (180 min.) 1 725,- Kč

13/ Baňkování – lokální aplikace / masáž (45 min.) 520,- Kč

Metoda tradiční čínské medicíny, která uvolňuje svalstvo, potlačuje bolesti pohybového aparátu, mírní vnitřní potíže, zlepšuje prokrvení a doslova rozproudí energii v těle. Baňkováním se rozumí přikládání skleněných nádobek s nahřátým vzduchem na oblast zad a šíje a následnou masáží s nimi. Baňky působí jak reflexně, tak i metabolicky tím, že ovlivňují pochody látkové výměny v přilehlém okolí a stimulují imunitu organismu. Baňky ovlivňují procesy i na místech vzdálených aplikaci. Při onemocnění vnitřních orgánů se na zádech vytvářejí citlivá místa, dobře hmatatelná, citlivá, někdy výrazně bolestivá. Jde o nahromadění škodlivin pod kůží i hlouběji ve svalech. Tyto chorobně změněné okrsky tkáně, vzniklé na základě poruchy funkce vnitřního orgánu, se samy stávají dalším samostatným centrem potíží a jejich vztah k vnitřním příčinám se ztrácí. Mluví se o bolestech v zádech a léčí se většinou páteř. Baňkováním dochází k prokrvení a okysličení citlivých míst a k odplavení škodlivin, výsledkem je úleva od bolesti v zádech a upraví se i funkce příslušného vnitřního orgánu, na jehož ovlivnění někdo ani nepomyslí.

14/ Čokoládová masáž obličeje a dekoltu (45 min.) 795,- Kč

Masáž má maximální relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu. Na obličeji je velké množství nervových receptorů, proto masáží se ovlivňuje nejen nervový systém, ale i celé tělo. Pomáhá odplavení toxických látek z těla. Zbavuje pleť vrásek, působí na tvorbu hormonů štěstí, vyživuje a obnovuje pokožku, působí proti depresi a stresu. Aktivuje buněčnou renovační fázi a omezuje stárnutí pokožky. Obsažená ribonukleová kyselina aktivuje správnou proměnu pleti a regeneraci. Stimuluje přirozený metabolický proces, hydratuje pleť a dodává jí hebkost. Po terapii je pleť hladká, vypnutá a dobře hydratovaná.

15/ Čokoládová masáž a čokoládový zábal (90 min.) 1450,- Kč

Jedná se o exkluzivní tělovou kúru, která působí na všechny smysly těla, na zpomalení procesu předčasného stárnutí, na detoxikaci těla, na dobrou náladu. Čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, odplavení toxických látek, uvolnění ztuhlých svalů, příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek, pro získání dobré nálady. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonů radosti (endorfinu a serotoninu). Po nanesení čokolády během několika minut se pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže, kůži se vrací pružnost. Čokoláda pomáhá redukovat strie, prevence celulitidy. Pro terapii se používá 100% čokoláda plná množství minerálů, koenzymů a antioxidantů a panenský kokosový olej, který dlouhodobě hydratuje a zvláčňuje pokožku, je bohatý na antioxidační látky, které pomáhají organismu vypořádat se s působením volných radikálů a zpomalují tak proces stárnutí, stimuluje přirozené regenerační procesy buněk.

16/ Jemný peeling pokožky solí z Mrtvého moře (30 min.) 440,- Kč

Sůl z Mrtvého moře je smíchána s kokosovým olejem a vitamínem E. Sůl odstraňuje odumřelé buňky a obnovuje strukturu pokožky. Vitamín E je antioxidant, napomáhá přirozené obnově pokožky, kokosový olej pokožku hydratuje. Při peelingu se z pokožky odstraňují odumřelé buňky a obnovuje se její struktura, zlepšuje krevní oběh a pomáhá tak i proti projevům celulitidy. Krystalky solí hořčíku a draslíku podporují metabolismus kožních buněk, jsou základem pro syntézu proteinů, lipidů, karbohydrátů a nukleových kyselin. Pokožku detoxikují a omlazují. Po jeho aplikaci bude pokožka vláčná a jemná.

17/ Podvodní masáž (30 min.+ 20 min.) 590,- Kč

Spojuje účinek koupele a masáže. Vede ke zlepšení prokrvení kůže a podkoží, ke svalovému uvolnění, zlepšuje pohyblivost kloubů a stimuluje lymfatický systém, účinná k psychické relaxaci.

18/ Hydromasáž (30 min + 20 min.) 490,- Kč

Působí příznivě pro regeneraci fyzických sil, při bolestech svalů a kloubů, pro důkladné prokrvení cévního systému, proti celulitidu, při problémech s nespavostí, zlepšuje krevní oběh a činnost srdce, působí blahodárně na zlepšení psychické pohody, proti stresu.

19/ Koupel v přírodní uhličité vodě (20 min + 20 min.) 395,- Kč

Koupel v přírodní léčivé vodě s vysokým obsahem CO2 o teplotě 34°C. První pocit chladu zmizí jakmile celé tělo obalí do hřejivého povlaku bublinky CO2. Oxid uhličitý se vstřebává kůží, zlepšuje tak její prokrvení a má příznivý vliv na organismus především na srdeční a cévní systém (snižuje krevní tlak, zvýšeným prokrvením zajišťuje přísun živin a kyslíku do všech tělesných tkání, zejména pak k nervovým buňkám, aktivuje lymfatický systém a ovlivňuje odvádění škodlivých látek z organizmu). Nedoporučuje se u horečnatých onemocnění, infekcí a srdeční dekompenzaci.

20/ Bylinné perličkové koupele (20 min + 20 min.) 395,- Kč

Příznivě ovlivňují činnost centrální nervové soustavy a oslabených orgánů, působí nejen obsaženým výluhem bylin, ale také aromaterapeuticky, prohřívají a uvolňují svalstvo, podporují detoxikaci organismu, chrání před infekcemi a ničí choroboplodné zárodky. Koupel před masáží uvolňuje a prohřívá svalstvo, po masáži je vhodná pro hlubší relaxaci.

21/ Hořečnatá koupel (20 min + 20 min.) 395,- Kč

Ve vodě je rozpuštěna „živá“ hořečnatá sůl. Dominantním prvkem této soli je hořčík, který reguluje srdeční činnost a svalové kontrakce, chrání nervy, je znám jako protistresový iont, pomáhá tělu využívat vitamín C a E, brání ukládání vápníku v ledvinách a žlučníku. Typickými příznaky nedostatku hořčíku jsou křeče v lýtkách a stehnech, tupá bolest hlavy, závratě a pokles koncentrace. V mnohých případech se přidává srdeční arytmie, žaludeční křeče, nevolnost a zvracení, kožní problémy.

22/ Jódobromová koupel (20 min + 20 min.) 395,- Kč

Extrémně vysoce minerální termální jódobromová sůl je charakterizována nejvyšším obsahem minerálů jako je jód, brom, křemík a selen. Má všestranné léčivé a blahodárné účinky na lidský organismus. Doporučuje se při bolestech kloubů, svalů, páteře, napomáhá při poúrazových stavech pohybového ústrojí, pohmožděninách, krevních podlitinách, zlomeninách, proleženinách, hypertenzi (vysoký krevní tlak), revmatických onemocněních, artróze, Bechtěrevově chorobě, respiračních onemocněních (chronický zánět horních cest dýchacích, astma, chronická rýma), gynekologických onemocněních, zánětech vaječníků, dělohy, klimakteriu, inkontinenci, urologických zánětech, kožních onemocněních (lupénka, ekzémy, akné, atopické dermatitidy, pocení, nepříjemný tělesný pach, celulitidě), při poruchách spánku, nedostatku jódu, únavě a stresu, při zvýšeném pocení nohou. Podporuje výživu tkání a zlepšuje funkci cévního systému.

23/ Koupel v soli z Mrtvého moře (20 min + 20 min.) 395,- Kč

Mimo základní a nejvíce obsažené minerály jako jsou hořčík, vápník, brom a draslík obsahuje voda Mrtvého moře dalších 22 minerálů a stopových prvků., které jsou vysoce ceněné pro vyživování pleti, aktivaci oběhového systému, ke zmírnění revmatických potíží a metabolických poruch, proti ekzémům, lupence, akné, alergiím, podporuje omlazení buněk, proti chronické bolesti zad a pohybového aparátu, únavě svalů, pro pocity uvolnění.

24/ Pivní koupel (20 min + 20 min.) 490,- Kč

V pivní koupeli se spojují blahodárné účinky živých pivních kultur, vitamínů, bylinných extraktů a pramenité minerální vody. Koupel napomáhá harmonizaci funkcí organismu. Velmi účinně působí na imunitní systém a na cévní soustavu. Prohřeje pokožku a uvolní póry, kterými se při mírném pocení odplavují z pokožky škodlivé látky. Nejdůležitější složkou koupele jsou živé kultury pivovarských kvasnic, které přispívají k celkové regeneraci pokožky, dodávají potřebné vitamíny zejména řady B, sacharidy a proteiny. Koupel je tedy velmi účinná pro dermatologická onemocnění (lupénka, akné, celulitida), pro chronické bolesti kloubů a svalů, poruchy nervové soustavy (stres, úzkostné stavy), pro relaxaci, má ozdravné účinky na vlasy a pleť. Díky bylinkám, chmelu a uhličité vodě se pokožka řádně prokrví. Pro zvýšení účinku koupele a umocnění relaxačního zážitku je podáván pohár piva. Během následné relaxace na lůžku se bylinky a vitamín B dále vstřebávají do kůže a účinek koupele se ještě zvyšuje.

25/ Syrovátková koupel (20 min + 20 min.) 395,- Kč

Syrovátka obsahuje mnoho kvalitních bílkovin, ve vodě rozpustné vitamíny B1,B2,B6,B12,E,C a mléčný cukr. Dále obsahuje minerály – hořčík, fosfor, vápník, draslík, sodík a zinek. Syrovátková koupel prospívá pokožce, reguluje její pH a stabilizuje kyselou barieru povrchu těla, vyhlazuje vrásky, velmi jemně a šetrně čistí pokožku.

26/ Relaxační koupel v lázni s bambuckým a kakaovým máslem a bylinami (20 min + 20 min.) 395,- Kč

Navozuje příjemný uvolňující pocit. Má blahodárný vliv na pokožku celého těla, kterou zjemňuje a vyživuje. Pomáhá také proti celulitidě.

27/ Suchá uhličitá koupel (60 min.) 490,- Kč

Zvyšuje prokrvení pokožky a organismu, zajišťuje přísun živin a kyslíku do všech tělesných tkání, zejména pak k nervovým buňkám a do mozku, aktivuje lymfatický systém a ovlivňuje odvádění škodlivých látek z organizmu krevním oběhem i lymfatickými cévami, odstraňuje soli, tuky a toxiny z problematických partií pokožky, působí protizánětlivě, má hojivé, analgetické a vitalizační účinky, odstraňuje vyčerpanost, obnovuje elasticitu a pružnost pleti, přispívá ke zlepšení mozkových funkcí, paměti a pozornosti.

28/ Celotělový zábal bahnem z Mrtvého moře (50 min.) 650,- Kč

Bahenní zábal obsahuje unikátní kombinaci extraktu z mořských řas a bahna z Mrtvého moře. Bahno z Mrtvého moře je velmi bohaté na minerály, které detoxikují a omlazují pokožku (magnésium, kalcium, železo, sulfáty, bromidy, atd.) velmi účinně absorbuje tuk, stimuluje krevní oběh, stahuje póry, obnovuje a realizuje pokožku, příznivě působí na revmatické i jiné kloubové bolesti.

29/ Zábal zad bahnem z Mrtvého moře + masáž plosky nohy (45 min.) 580,- Kč

Bahenní zábal obsahuje unikátní kombinaci extraktu z mořských řas a bahna z Mrtvého moře. Bahno z Mrtvého moře je velmi bohaté na minerály které detoxikují a omlazují pokožku (magnézium, kalcium, železo, sulfáty, bromidy, atd.) a velmi účinně absorbuje tuk, stimuluje krevní oběh, stahuje póry, obnovuje a revitalizuje pokožku, příznivě působí na revmatické i jiné kloubové bolesti.

30/ Pleťová maska extraktem z bahna z Mrtvého moře a mořských řas (40 min) 490,- Kč

Toto jedinečné složení vytváří bahenní pleťovou masku, která efektivně zlepšuje strukturu pokožky a urychluje obnovu buněk. Přípravek pleť zároveň detoxikuje, hydratuje a po použití ji zanechává jemnou a svěží.

31/ Celulitidový zábal - nohy ze zadu a ze předu (45 min) 490,- Kč

Jedná se o přírodní masku s výtažky z mořských řas, s obsahem přírodních solí a minerálů. Tyto ingredience napomáhají stimulovat krevní a lymfatický oběh, odstraňují nahromaděné katabolické (odpadní) látky z těla, pomáhají rozbourávat tukové buňky. Pokožka bude čistší a jemnější.

32/ Inhalace (20 min.) 240,- Kč

Jedná se o inhalaci aerosolu vlažné minerální vody, případně obohacené o medikamenty, sole či bylinné extrakty. Při inhalaci dochází ke zvlhčení sliznice dýchacích cest což ulehčuje odkašlávání, zprůchodňuje a revitalizuje dýchací cesty, dutiny, průdušky a plýce. Pomáhá při chronických dýchacích obtížích.

33/ Masáž obličeje + Laserová gelová maska (45 min.) 690,- Kč

Masáž pro speciální povzbuzení pleti kolem očí, pro prevenci vzniku mimických vrásek a tukových polštářků. Zklidňuje a osvěžuje, odstraňuje kruhy pod očima a regeneruje. Biostimulační laser spolu s gelem nové generace aktivuje činnost buněk, urychluje jejich obměnu a tím pleť omlazuje, vyhojuje záněty a odstraňuje infekce. Též je vynikající pro léčbu akné a jiných problémů s pletí.

34/ Laserová gelová maska (cca 30 min.) 490,- Kč

Jedná se o vysoce hydratační masku, která díky svému unikátnímu složení na bázi hydrogenuhličitanových aniontů představuje převratný přístup péče o pleť. Hydrogenuhličitanové anionty se působením biostimulačního laseru mění na volný oxid uhličitý. Jeho mikročásti stoupají i z pórů do mezní vrstvy pleti, což výrazně podporuje intenzitu jejího hloubkového pročištění. Díky oxidu uhličitému vzniká ve styku s kůží tzv. mikroskleníkový efekt, při kterém se povrchové tkáně prohřívají, zvyšuje se metabolismus buněk, podporuje novostavba cév, hojení drobných ran, regenerace pleti. Maska navíc snižuje svalové napětí pleti, příčinu tvorby vrásek.

35/ Biochemický peeling obličeje + laser (60 min.) 1.200,- Kč + krém pro následné ošetření 1.250,- Kč

Jedná se o velmi účinnou metodu ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu. Ošetření spočívá v aplikaci ovocných kyselin - nejčastěji kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení podporovaný laserem, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

36/ Léčebná meditace (60 min.) 600,- Kč

Pomocí meditací lze dosáhnout uvědomění si a uvolnění nežádoucích návyků, přesvědčení a zátěže z minulosti. Mezi prokázané účinky meditace patí např. zvýšení odolnosti proti stresu, emocionální zklidnění, ústup deprese, kvalitnější sexuální život, rychlejší rekonvalescence organizmu po závažném onemocnění, stabilizace krevního oběhu, stabilizuje se koncentrace kyseliny mléčné v krvi, snadnější přístup k nevědomí.

37/ Solno-jodová jeskyně (45 min.) 130,- Kč

Mikroklima solno-jodové jeskyně, která je vytvořena z přírodních solí z Mrtvého a Černého moře příznivě ovlivňuje průběh nejrůznějších nemocí dýchacích cest a plic, činnost krevního oběhu, působí preventivně proti rýmě a chřipce a celkově posiluje imunitu organizmu.

38/ Jóga (60 min.) 450,- Kč

Kurzy Jógy a gravidjógy.

  • VINYASA FLOW – vinyasa znamená „pohyb sladěný s dechem“ a flow znamená „plynutí“, lekce je vedena tak, že se plynule přechází z jedné jógové pozice (ásany) do druhé v souladu s nádechem a výdechem. Je kladen důraz nejen na správné dýchání ale také provedení pozic. Cvičení pomáhá posílit a protáhnout tělo, zklidňuje mysl a zbavuje únavy a stresu.
  • GRAVIDJÓGA – jóga určená pro těhotné od 15. týdne těhotenství. Naučíte se vhodné jógové pozice, dechová cvičení a základy relaxace, které Vám dodají potřebnou energii i odpočinek pro Vás i Vaše miminko.

39/ Výživové poradenství (2 hod.) 1.200,- Kč

Pomocí pestré stravy, kterou máte rádi, a pohybových aktivit, které Vám vyhovují, Vám poradíme jak shodit pár (i více) kilogramů navíc, zlepšit Vaši kondici a zdravotní stav, získat zpět energii a vitalitu. Program nezahrnuje žádné drastické nebo jednostranné diety, žádné potravinové preparáty, doplňky nebo koktejly, ale je založen na principech zdravé a vyvážené stravy vhodné pro Váš věk, pracovní tempo a časové možnosti.

Zájemce musí dopředu vyplnit dotazník a jídelníček, který bude zpracován, a na konzultaci mu budou vysvětleny chyby a nedostatky a budou mu doporučeny změny.

Rychlá rezervace

Newsletter

Newsletter
Facebook